O firmie

Orbitrex to firma zajmująca się IMPORTEM & EXPORTEM towarów pochodzenia od lokalnych jak i zagranicznych producentów. Istniejemy by zaspokajać oczekiwania stawiane przez klientów. Nasze priorytety to profesjonalna obsługa i bezproblemowa realizacja zamówienia. Działamy na rynku Polskim i Europejskim od kilkunastu lat (działamy bez pośredników) dzięki czemu oferujemy produkty atrakcyjniejsze cenowo, zapewniamy konkurencyjne ceny oraz gwarantujemy solidność i jakość wykonania usług.

Kupując bezpośrednio u nas oszczędzasz nawet do 50-60% ceny sklepowej/salonowej. W ofercie firmy jest szeroka gama produktów z kategorii DOM & OGRÓD oraz szeroka oferta wyposażenia MEBLI. Często oferowane produkty można kupić korzystnej cenowo ze względu na końcówki serii, modele po-ekspozycyjne, przecenione , czy też z drobnymi uszkodzenia transportowymi.

Za pośrednictwem firm kurierskich , spedycyjnych oraz własnego transportu produkty dostarczamy na terenie całego kraju dając pewność i komfort internetowej formie zakupów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta. Jesteśmy otwarci na współprace również ze sklepami lub klientami hurtowymi.

Niniejsza strona jest kolejnym krokiem w kierunku unowocześnienia metod komunikacji i ułatwienia dostępu do informacji. Znajdziecie na niej Państwo wszystkie podstawowe informacje o firmie, o produktach, markach, nowościach, regulaminie, reklamacjach i wiele innych. Jeżeli zechcecie Państwo pogłębić tę wiedzę prosimy o kontakt.

Masz jakiekolwiek pytanie – oferujemy pomoc i doświadczenie.